NE PIŠE MU SE DOBRO: Pogledajte što su navijači Trabzonspora napravili Bjelici…

Turski Trabzonspor, kojeg s klupe vodi naš poznati strateg Nenad Bjelica, došao je do nove pobjede u prvenstvu. Kod kuće su 2:1 svladali Pendikspor, klub koji je prošle sezone bio u drugoj ligi.

Pogotke su postigli Paul Onuachu u trećoj te Anastasios Bakasetas u 27. minuti, dok je za goste u 36. minuti pogodio bivši igrač Dinama i Lokomotive Endri Cekici. Bjeličina momčad sada je na učinku od četiri pobjede i tri poraza.

Međutim, izgleda kako nema mira u Trabzonsporu unatoč pobjedi koja ih je lansirala na visoko treće mjesto u prvenstvu. Ispred su samo Galatasaray i Fenerbahče. Navijači jako zamjeraju Bjelici to što je Pendikspor imao veći posjed lopte, više udaraca u okvir vrata te je bio opasnija momčad na terenu.

Trabzonsporovi navijači za to su pronašli krivca u Nenadu Bjelici, a klupske društvene mreže preplavili su komentarima kojima traže odlazak hrvatskog stratega. Neki od komentara koji su prikupili najviše reakcija na Facebooku i Twitteru glase ovako:

“Kakav sramotan nogomet!”
“Čestitam svakom od 19 tisuća navijača koji su došli na stadion i 90 minuta gledali ovakav nogomet.”
“Kakva sramota, otjerajte ovog trenera!”
“Plaćamo li ovom čovjeku 1.6 milijuna eura da igra ovakav nogomet? Odlazi, dosta je! Bjelica, podnesi ostavku!”
“Ako ne možemo držati loptu protiv najlošijih ekipa lige, to znači da imamo problem. Ne mogu vjerovati da smo jedva pobijedili u ovoj utakmici.”