OVO SE ZOVE IŽIVLJAVANJE: Pogledajte što je City napravio West Bromwichu!

Nogometaši Manchester Cityja sedmom su se uzastopnom prvenstvenom pobjedom uspeli na vrh ljestvice Premier lige, oni su u dvoboju 20. kola kao gosti uvjerljivo nadigrali West Bromwich Albion sa 5-0 (4-0).

Susret je bio riješen već nakon prvog poluvremena u kojemu je City ostvario prednost od 4-0 zahvaljujući dvama golovima Gundogana (6, 30) te po jednim Cancela (22) i Mahreza (45+2), da bi u nastavku i Sterling (58) zatresao mrežu domaćih.

KRATKO I JASNO: EVO ŠTO JE MANDŽUKIĆ REKAO NOVINARU NA PITANJE O SARRIJU!

City je ovom pobjedom stigao do učinka od 41 boda, jedan manje ima drugi Manchester United, koji će imati priliku vratiti se na vrh u srijedu kada je na svom Old Traffordu ugostiti posljednjeplasirani Sheffield United.

WBA je ostao pretposljednji sa 11 bodova, osam manje od 17. Newcastle Uniteda koji drži posljednju poziciju koja osiguravao ostanak. Nogometaši Citya će u sljedećem kolu ugostiti Sheffield United na svom Etihadu dok će WBA dočekati Fulham koji se nalazi ispred njih na tablici Premiershipa.

JE LI ON PRAVI IZBOR? EVO KOGA NAVIJAČI ŽELE UMJESTO ČERVARA!