PALA JE PETARDA: Slaven Bilić i njegov WBA gaze sve pred sobom u Championshipu!

Proslavljeni hrvatski nogometaš a sada uspješni trener Slaven Bilić povukao je pravi potez kada je preuzeo drugoligaša West Bromwich Albion. Super Slav ove sezone niže sjajne rezultate a njegov klub se nalazi na čelnoj poziciji druge engleske lige.

Danas je WBA ugostio velški Swansea te ih ispratio s čak pet golova u njihovoj mreži (5:1)! Rapsodiju jednog od najstarijih engleskih klubova započeo je Ajayi a nastavili su Pereira te najbolji napadač Hal Robson – Kanu. Domaći su već na poluvremenu vodili 3:1 i utakmica je već tu bila riješena. U nastavku su posao dovršili Phillips te Edwards dok naš Filip Krovnović ovaj puta nije ulazio u igru.

Točno dvadeset kola odigrano je u Championshipu, novi Bilić boysi imaju dva boda prednosti u odnosu na legendarni Leeds United koji sanja povratak u elitni rang otočkog nogometa. WBA ima čak šest pobjeda u nizu, zadnji puta su poraženi tek samo početkom listopada od QPR-a.

Iako se do kraja sezone ima još puno za igrati, Bilić već u premijernoj sezoni na klupi ovog kluba ima priliku vratiti Premiership u regiju West Midlands. Iduće kolo Bromwich gostuje kod Wigana, do kraja kalendarske godine imaju još pet pet susreta.

BOMBA NA POLJUDU: PROSLAVLJENI HRVATSKI REPREZENTATIVAC I JEDAN OD „ĆIRINIH SINOVA“ POSTAJE SPASITELJ HAJDUKA!