PORAZ KOJI JAKO BOLI: Evo što je Torcida napravila svojim ljubimcima…

Hajduk Split iznenađujuće je poražen na svom Poljudu od Lokomotive 1:2. Junak ‘Lokosa’ bio je Robert Mudražija koji je postigao dva pogotka.

Utješni gol djelo je kapetana Marka Livaje koji je ujedno, uz Mikanovića zbog crvenog kartona, tragičar u ovom susretu. Naime, Livaja nije uspio realizirati kazneni udarac u 55. minuti jer mu je vratar Čavlina fantastično obranio.

A nakon utakmice novi show. Kako pišu Sportske novosti, igrači Hajduka pozvani su na “raport” pred sjevernu tribinu nakon debakla s Lokomotivom. Navijači su im održali petominutno predavanje dok je istočna tribina sa zapadom pjevala “samo jednu želju imam”.

Igrači su se pokupili nakon održane “bukvice” sa sjevera, pa su prošetali ispred istoka koji im je pjevao “ja te volim hajduče”. Malo predavanja, a puno više podrške, tako je izgledalo “treće poluvrijeme” na Poljudu.

Hajduk je porazom od Lokomotive (1:2) pokvario svoje šanse u borbi za titulu i sada zaostaje četiri boda za vodećom Rijekom. Trećeplasirani Dinamo ima četiri boda, ali i dvije utakmice manje od Hajduka. Za dva tjedna Bijeli će na Poljudu ugostiti upravo Modre.