SHOW U KOPRIVNICI: Igrač Hajduka bijesan napustio teren, trener Karoglan objasnio zašto!

Trener Hajduka, Mislav Karoglan, nastavio je svoj pozitivan niz s Bijelima. Ovog puta Splićani su slavili na teškom gostovanju kod Slaven Belupa u Koprivnici gdje je bilo 0:1. Jedini pogodak na utakmici postigao je Marko Livaja koji je uspješno realizirao kazneni udarac.

A u 84. minuti vidjeli smo vrlo bizarnu situaciju. Naime, Mislav Karoglan je iz igre izvadio Ivana Dolčeka koji je ušao u igru samo 12 minuta ranije. Dolčeku nije bilo jasno da ga Karoglan već vadi van iz igre i ubacuje Josipa Eleza na stopera pa je gestikulirao prema treneru dok je izlazio, ali odluka Karoglana je bila jasna.

Čak je i komentator utakmice bio zbunjen, a Dolček je svoje nezadovoljstvo iskazivao i gestama na klupi. Bacio je komad opreme i nervozno gunđao. Nakon utakmice trener Karoglan je objasnio svoju odluku:

“Uveo sam ga jer računam na njega. Izvadio sam ga jer je Belupo ušao visinom. Ideja je bila ući u 5-3-2, da dobijemo visinu s Elezom i da s dva napadača pokušavamo sačuvati loptu. Kada nekoga voliš, onda mu se ispričaš”, objasnio je Karoglan, koji je poljubio Dolčeka nakon što ga je izvadio iz igre.