SITUACIJA O KOJOJ ĆE SE PRIČATI: Je li sudac ovdje žestoko zeznuo Dinamo?

Hrvatski prvak Dinamo Zagreb remizirao je u prvoj utakmici trećeg pretkola protiv poljskog prvaka Legije iz Varšave. Bilo je 1:1.

Nakon prvih 45 minuta bilo je bez golova, a onda se u 60. minuti ukazao Bruno Petković koji zabija za 1:0. Fantastičan ubačaj Ivanušeca s desne strane, točno na glavu Petkovića koji sjajnim udarcem glavom pogađa sami kut za 1:0.

I kada se očekivala još jedna pobjeda u ovosezonskim kvalifikacijama, gosti su došli do izjednačenog rezultata. U 82. minuti sjajno je pogodio Ernest Muci koji je prije nekoliko minuta ušao u igru i praktički odmah zagorčao život Dinamu.

No, pri samom kraju utakmice dogodila se jedna vrlo sumnjiva situacija. Petković je pao u šesnaestercu, nagazio ga je igrač Legije, ali Lahoz nije ništa sudio. Igrači Dinama krenuli su protestirati ali španjolski sudac pokazao je da se igra samo nastavi.

MARKO LIVAJA DOBIO POZIV KOJI SE TEŠKO ODBIJA, A ONDA JE STIGAO EKSPRESNI ODGOVOR!