TEŠKO IM PAO PORAZ: Evo što je vođa Torcide urlao dok su ga Livaja i hajdukovci mirno slušali

Lokomotiva je u subotu u 27. kolu SuperSport HNL-a na Poljudu šokirala Hajduk 2:1 golovima Roberta Mudražije u 26. i 60. minuti.

Hajduk je od 24. minute igrao s igračem manje nakon što je Dino Mikanović dobio dva žuta kartona. Marko Livaja je par minuta prije drugog gola Lokomotive promašio penal, a u 96. minuti ublažio je poraz domaćina krasnim golom škaricama.

Hajduk je odigrao jako lošu utakmicu, a ovim se porazom dodatno udaljio od toliko željene titule prvaka. Igrači Hajduka su na kraju susreta otišli do sjeverne tribine pozdraviti Torcidu, a u tom se trenutku s istočne tribine zaorilo: ”I kad gube i kad tuku, uvijek vjerni svom Hajduku”, a zatim i: ”Ja te volim, Hajduče.” Torcida se, pak, nije pridružila pjesmi. Izviždala je Istok, a šutnjom prema igračima pokazala je što misli o igri Hajduka. Neposredno prije nego što su igrači došli pred Torcidu, sa Sjevera je na atletsku stazu doletjelo nekoliko baklji.

Dok su Livaja, Krovinović i ostali igrači Hajduka mirno stajali ispred Torcide i šutke slušali što im oni žele poručiti, vođa navijača Hajduka je u megafon urlao: “Kako mislite uzeti titulu, kako? Ne igrate više uopće, ne borite se.” Za to vrijeme je istočna tribina pjevala.