TURSKA NIJE TAKO IDEALNA: Ante Rebić ponuđen novom klubu!

Hrvatski napadač, Ante Rebić, nije baš pogodio odlaskom u turski Bešiktaš. Iako ima 18 nastupa u svim natjecanjima, njegova minutaža je na skromnih 599 minuta.

Dolazak novog stratega Fernando Santosa itekako je probudio igrače Bešiktaša jer su pod njegovom vodstvom nanizali tri pobjede uz gol razliku 11:0. Redom su u prvenstvu padali Rizespor i Karagumruk, dok su u šesnaestini finala razbili Eyuspor. U ovoj posljednjoj utakmici gol je zabio i naš Rebić.

No, izgleda kako nema mjesta za njega u ovoj momčadi. Naime, talijanski izvještavaju kako je bivši hrvatski reprezentativac ponuđen Salernitani! U klubu nisu sigurni žele li ga dovesti, prvenstveno zbog visine njegove plaće, a onda i zbog toga što nisu uvjereni da im može pomoći u borbi za ostanak u ligi, navode talijanski mediji.

Salernitana je, podsjetimo, bila zainteresirana za dovođenje Josipa Brekala, no čini se da je on bliži ostanku u Fiorentini ili odlasku u Dinamu nego transferu u posljednjeplasirani sastav ljestvice talijanskog prvenstva. Talijanski mediji pišu o ideji dovođenja Rebića u Salernitanu, ali i navode da bi to bio posao koji baš i nije po volji čelnika kluba.

Plaća je jedan razlog, a njegova učinkovitost drugi, navodi se o hrvatskom igraču koji ima ugovor s turskim klubom i za sljedeću sezonu….

Za analizu utakmice Mađarska – Hrvatska kliknite OVDJE.