ON NIJE NORMALAN: Salah novom majstorijom donio pobjedu Liverpoolu!

Mohamed Salah ima sezonu iz snova! Fantastični Egipćanin nastavlja oduševljavati navijače diljem svijeta, ne samo one koji vole Liverpool…

Nema odmora…

Liverpool je gostovao kod davljenika Crystal Palacea, koji se bori za ostanak u Premiershipu. Domaćin je poveo preko Luke Milivojevića koji je iskoristio jedanaesterac u 13. minuti. Redsi su ganjali pogodak, ali na odmor se otišlo s domaćom prednošću… A onda spektakl i veliki preokret.

Liverpool je izjednačio u 49. minuti preko Manea. Gosti su imali posjed, ali prave prilike imao je Crystal Palace no obrana je to sve odradila bez problema.

I onda kad smo očekivali da će utakmica završiti bez pobjednika, ukazao se on – veliki Mohamed Salah! U 84. minuti na asistenciju Robertsona pogađa za 1-2 i veliku pobjedu Liverpoola. To je njegov 29. pogodak u Premiershipu. Egipćanin još ima čak 9 asistencija! Prva pratnja mu je Kane koji ima 24 pogotka i Aguero sa 21.

Redsi su ovom pobjedom skočili na drugo mjesto tablice (66 bodova) no Manchester United (65) ima čak dvije utakmice manje. Liverpool je ovom pobjedom napravio veliki korak da ostane u top 4, no treba još vidjeti kako će svoje dvije utakmice odraditi Chelsea koji zaostaje čak 10 bodova!

Klopp i društvo sada se mogu odmoriti i mirno dočekati Manchester City u četvrtfinalu Lige prvaka. Utakmica je na rasporedu u srijedu 20:45.