SLUŽBENO: Nizozemska se spasila u 90. minuti kod Njemačke, a evo što to znači za Hrvatsku!

Morate priznati da je Liga nacija odmah u prvoj sezoni pokazala kako itekako može biti uzbudljivo natjecanje. Dokazali su to u skupini gdje se nalaze Hrvatska, Španjolska i Engleska, jer je u posljednjoj utakmici bilo više kombinacija.  A sada još jedna ludnica u utakmici između Njemačke i Nizozemske!

HRVATSKA JE NOSITELJ!

Njemačka je nakon prvih 45 minuta vodila čak 2:0 i mnogi su mislili kako će bar malo isprati sramotno odrađenu Ligu nacija koja je čak pokazala mali pad tamošnjeg nogometa. No, Nizozemci su se vratili pred sam kraj utakmice. Werner i Sane su pogađali za Njemačku u prvom poluvremenu, a Nizozemci smanjuju u 85. minuti preko Promesa koji je postigao prekrasan pogodak.

A onda u 91. minuti stoper Liverpoola i po mnogima danas najbolji branič, Virgil Van Dijk, pogađa za 2:2. Dejan Lovren će mu itekako biti zahvalan zbog togo pogotka jer nas je upravo nizozemski stoper bacio među nositelje!

Ali, naravno da su Nizozemci igrali za sebe jer su s ovim bodom osigurali final four što je velika stvar za njihov nogomet koji posljednjih nekoliko godina proživljava pravu krizu.

Nizozemci, hvala Vam! Ždrijeb kvalifikacija za Europsko prvenstvo na rasporedu je 2. prosinca u Dublinu.

VESELO U BARCELONI: SUAREZ POSLAO SJAJNU PORUKU RAZMAŽENOM SUIGRAČU KOJI JE OVISNIK O IGRICAMA!