SUDAC JE ZAISTA BIO KRIMINALAN: Pogledajte kako je Busquets udario našeg Perišića, a zatim mu potrgao dres!

Sudac utakmice Hrvatska – Španjolska bio je bjeloruski sudac Aleksei Kulbakov. Radi se o 38-godišnjaku rođenom u Gomelu. Bez obzira na pobjedu Vatrenih, ne možemo reći da je glavni sudac utakmice bio u formi, bar za ovu utakmicu……

Naime, Kulbakov je u prvom poluvremenu izgledao previše impresionirano španjolskim nogometašima s obzirom da im je oprostio nekoliko grubih i uistinu ružnih startova koje bi gotovo svaki ozbiljniji sudac kaznio žutim kartonom. Ali ne i Aleksei iz Gomela.

Posebno je zakazao u dvoboju Perišić vs Busquets. U pitanju je bila 87. minuta dok je rezultat bio 2:2. Kramarić je pao u protivničkom 16-ercu, a Perišić je kod suca tražio najstrožu kaznu. Zatim je uslijedio nevjerojatni napad igrača Barcelone, Sergija Busquetsa, koji je, inače, vrlo dobro poznat po kmečanju sucima.

Španjolski veznak dosta agresivno nasrnuo je na Perišića te mu potrgao dres! Na snimci se čak vidi kako je veznjak Barcelone zamahnuo prema Perišiću, ali je na sreću promašio. I što je Kulbakov napravio? Busquetsu dao samo žuti karton zbog napada, a isto je napravio Perišiću, no zbog pretjeranog traženja jedanaesterca.

Srećom pa na kraju utakmice nećemo previše o sucu, ali ovo je odličan dokaz koliko manje poznati suci znaju biti previše impresionirani bogatima…

JOŠ JEDAN OČAJNI GUBITNIK: ŠPANJOLSKI IZBORNIK DOBRO ZAKMEČAO NAKON PORAZA OD HRVATSKE!

OSVETA JE SLATKA: LOVREN SE SJAJNO OSVETIO RAMOSU NAKON UTAKMICE: “PA TI PRIČAJ MAJSTORE… PIČ** OBIČNE…”