URNEBESNI VIDEO: Pogledajte Guardiolin izraz lica kad je shvatio da mu je VAR poništio gol!

Manchester City bio je sinoć golemi favorit uoči uzvratnog okršaja protiv Tottenhama iz Londona. No, Pep Guardiola će na novo trošenje ili bi mogao otići u potragu za novom avanturom.

Na Etihadu smo vidjeli pravu ljepoticu od nogometne utakmice. Poveo je City preko Sterlinga, ali se onda pojavio čudesni Korejac Son, koji je sam preokrenuo utakmicu u korist Tottenhama. Ipak, Bernard Silva i Sterling opet vraćaju City u vodstvo 3-2 koje nije bilo dovoljno za prolazak dalje.

A onda u 59. minuti tko drugi nego Sergio Aguero, vječni junak ‘Građana’, koji je zabio za 4-2. Pravi muk na stadionu nastao je u 73. minuti kada je rezultat smanjio napadač Fernando Llorente. Sudac Cakir je išao gledati VAR, ali nije vidio ništa sumnjivo.

I onda se ukazao Sterling pogodivši u 94. minuti za 5-3, ali je VAR signalizirao kako se radilo o zaleđu jednog igrača Citya te je Cakir morao poništiti gol Citya. Cijela domaća ekipa totalno je poludjela nakon petog zgoditka jer su pomislili kako se radi o golu koji ih vodi u polufinale Lige prvaka.

Posebno radostan bio je Pep Guardiola, strateg Manchester Citya. Ali, nekoliko sekundi poslije vidjeli smo kako se u trenutku može promijeniti raspoloženje zbog nogometa. Očajni Pep Guardiola se uhvatio za glavu, nervozno je šetkao, skinuo je kaput i u nevjerici je gledao kako mu izmiče polufinale te kako mu na neki način propada još jedna sezona. Barem što se tiče europskog iskoraka s Cityjem.

PRAVA BOMBA: ENGLESKI VELIKAN NUDI 10 MILIJUNA EURA ZA ZVIJEZDU DINAMA!