Busquets opasnim startom nasrnuo na Modrića. Mogao ga je teško ozlijediti

Barcelona je noćas u prijateljskoj utakmici u Las Vegasu pobijedila Real Madrid 1:0.

Jedini gol na utakmici punoj incidenata zabio je u 27. minuti novi Barcin igrač Raphinha, a iako je utakmica bila nominalno prijateljskoga karaktera, sudac je podijelio pet žutih kartona.

Sve je, manje-više, bilo mirno u prvom poluvremenu, ali se zakuhalo u drugom kad je Ancelotti promijenio praktički čitavu momčad i ubacio glavne zvijezde, a Xavi je također uveo nekoliko klasičnih prvotimaca. U središtu pozornosti bio je Sergio Busquets koji je u 43. minuti susreta skoro inicirao opću tučnjavu da bi u 54. napravio ružan faul na Modriću.

Barcin i Realov veznjak krenuli su na jednu poluvisoku loptu na koju je prvi došao Busquets. On je odnio loptu, ali je istovremeno otvorenim džonom po potkoljenici potegnuo hrvatskog veznjaka.

Sudac je Busquetsu pokazao žuti karton, a Španjolcu nije bilo jasno zašto ga je sudac kaznio. Nasreću, Modrić se ubrzo pridigao i nije imao posljedice od Busquetsova neopreznog prekršaja.