DINAMOVCI, SPAVATE LI MIRNO? Bjelica i Osijek poslali oštru poruku Dinamu!

Izgleda kako će HNL nakon dugo vremena imati veliku borbu za titulu. Naime, Osijek je danas na gostovanju kod Istre slavio s visokih 4:1. U pitanju je zaostala utakmica 4. kola hrvatskog nogometnog prvenstva.

Istra je povela već u sedmoj minuti preko Špoljarića, ali izgleda kako je goste to samo naljutilo jer su vrlo brzo dodali gasa. Do kraja poluvremena u potpunosti su preokrenuli rezultat preko Miereza i Bohara. U nastavku su zabijali Žaper i Erceg.

Osijek se ovom pobjedom poravnao s Dinamom na vrhu tablice, ali društvo iz Maksimira ima utakmicu manje. Nenad Bjelica i njegovi izabranici u nedjelju će imati teško gostovanje kod Rijeke, dok je Dinamo odgodio okršaj protiv Hajduka.

Što se tiče tablice, Dinamo i Osijek imaju po 26 bodova, dok je Gorica na trećem mjestu sa četiri boda manje. Hajduk ima 17, a Rijeka 15.