EL FENOMENO: Dan kad je cijeli Old Trafford je zapljeskao pravom Ronaldu!

Službena stranica Uefe se kroz vremeplov na današnji dan prisjetila jednog od najvećih majstora koje je nogomet ikada imao. Prije točno 16 godina Manchester United i madridski Real imali su okršaj u Ligi prvaka, briljirao je naravno Ronaldo.

Real je u Englesku stigao sa prednošću od 3:2, uspješno je eliminirao United zahvaljujući junaku utakmice, El Fenomenu. Ronaldo je u manje od sat vremena igre hat-trickom srušio Crvene vragove te odveo Kraljeve u daljnju fazu natjecanja.

Ponajbolji napadač u povijesti je prvi pogodak zabio u 12.minuti, drugi puta je poentirao nakon sjajnog proigravanja Roberta Carlosa, dok je hat-trick kompletirao svladavši Fabiena Bartheza pravom bombom s više od 25 metara.

Iz igre je izašao u 67. minuti uz veliki pljesak Teatra snova, puno boljih igrača sasvim sigurno nisu gledali.

„Taj trenutak nikad neću zaboraviti. Liga prvaka, Manchester United, Old Trafford… Prekrasna i otvorena utakmica i moja tri pogotka. Ni u snu nisam mogao očekivati da će mi svi zapljeskati. Bio je to nevjerojatan osjećaj, jedan od najboljih u cijelom mom životu”, prisjetio se sjajni Brazilac.