EURO SE IPAK IGRA: Evo kako je u simulaciji Hrvatska prošla protiv Engleske…

Europsko prvenstvo trebalo je započeti prije točno 2 dana utakmicom Italije i Turske u Rimu. No, pandemija koronavirusa paralizirala je kompletni nogometni svijet pa je Euro odgođeno na ljeto 2021. godine. No, postoji jedan sasvim drugi svijet gdje je ovo natjecanje ipak aktivno.

Naime, u pitanju je poznata web stranica ‘Sport radar’ koja posjeduje simulaciju stvarnosti. Nije nam poznato kako to radi ali nas je fascinirao rezultat jedne utakmice. Da, danas je Hrvatska s početkom u 15:00 trebala igrati dvoboj 1. kola svoje skupine u Londonu protiv Engleske.

No, koronavirus sve je prebacila na iduće ljeto. Ali, danas smo ipak zaigrali protiv Engleza, barem u toj simulaciji. Izabranici Garetha Southgatea potpuno su razbili Hrvatsku s visokih 5:2 i tako se sa stilom osvetili za ono izbacivanje u polufinalu Svjetskog prvenstva.

Englezi su poveli već u 6. minuti, a vodstvo su povećali deset minuta poslije. Treći gol zabili su u 21. minuti, a u 37. minuti Hrvatska smanjuje na 3:1 da bi u 41. minuti Englezi postigli četvrti pogodak, a zatim se otišlo na odmor. U drugom poluvremenu svako je postigao po jedan pogodak pa je tako konačan rezultat bio 5:2. Engleska je po statistici bila puno bolja ekipa na terenu.

No, koliko je čudna ta simulacija najbolje govori prvi dan Europskog prvenstva. Talijani su remizirali 0:0 protiv Turske, a veselo je bilo i drugog dana Eura. Danska i Finska su također odigrali utakmicu bez golova, a remi 1:1 bio je na dvoboju između Walesa i Švicarske. U večernjem terminu Belgija je razbila Rusiju 3:0. Rezultate ove simulacije možete pratiti OVDJE.

Inače, zanimljivo kako smo tijekom pauze u našim kladionicama mogli vidjeti ponude sa raznih utakmica gdje se pratila ta simulacija. Tako se do kraja u nekom drugom ‘svijetu’ već odigrala Liga prvaka te preostale velike europske lige…

POZNATI PORTAL DONOSI: BARCELONA ZA 50 MILIJUNA EURA DOVODI ZVIJEZDU ATLETICA!

BOMBA OD TRANSFERA: Real dovodi spektakularno pojačanje iz Juventusa!