Dinamo je u utakmici 3. kola grupne faze Europa lige s 2:1 poražen na gostovanju kod Rapida u Beču te si je tim porazom jako zakomplicirao situaciju u skupini.

Austrijanci su poveli u 9. minuti golom Grülla, izjednačio je Oršić u 24., a pobjedu Rapidu donio je Hofmann u 34. minuti. Navijačima Dinama je uz spomenute trenutke vjerojatno najzanimljiviji onaj iz 39. minute, prenosi index.hr.

Petković je za vikend u susretu s Rijekom dobio jedan jaki udarac u glavu i sada očito nije mogao igrati na 100%. Damir Krznar napravio je zamjenu i umjesto Petkovića uveo Komnena Andrića, a napadaču Dinama se to očito nije svidjelo.

Pri izlasku s terena mrko je pogledao Krznara, zakolutao očima i otišao u svlačionicu te time poslao jasnu poruku o tome što misli o zamjeni. Ipak, nakon nekog vremena se vratio i sjeo na klupu, na kojoj je bio i od ranije ozlijeđeni Ademi, kako bi ispratio ostatak utakmice.