GLASALO JE PREKO 20 TISUĆA LJUDI: Treba li Ivan Leko dobiti otkaz u Hajduku?

Hajduk Split još jednom je razočarao svoje navijače katastrofalnom izvedbom na Poljudu u sklopu 12. kola izgubivši od Osijeka 0:2.

Momčad Zorana Zekića povela je u 46. minuti nakon sjajne akcije i gola Brleka, a pobjedu je potvrdila u 75. minuti kad je Lučić nesretno skrenuo loptu u svoj gol nakon udarca Omerovića. Hajduk nije imao nijedan udarac u okvir.

Ivanu Leki to je bio četvrti poraz u zadnjih šest prvenstvenih kola, a nakon utakmice Poljudom se zaorilo: “Leko, odlazi!” Hajdukova trenera se proteklog tjedna povezivalo s klupom Šahtara, ali je on na presici uoči utakmice s Osijekom rekao da je duhom i tijelom samo u Hajduku.

Zbog novog poraza najčitaniji hrvatski portal Index.hr objavio je zanimljivu anketu: Treba li Leko dobiti otkaz? Glasalo je čak 22 tisuće nogometnih fanova, a rezultati su zanimljivi.

Čak njih 70% smatra kako Ivan Leko treba dobiti otkaz u Hajduku jer je očito potrošio sve kredite, dok njih 30% tvrdi kako ne treba dobiti otkaz. Što Vi mislite?