GLAVNA TEMA NA OTOKU: Žestoka svađa Unitedovih zvijezda nakon primljenog gola!

Nogometaši Manchester Uniteda sinoć su u polufinalu Europske lige doživjeli poraz od Seville iako su imali vodstvo od 1:0. Sjajni Bruno Fernandes zabio je iz kaznenog udarca, Vragovi su nakon toga imali niz dobrih prilika da podebljaju vodstvo, ali to se nije dogodilo i stigla je kazna.

Prvo je Suso u 26. minuti poravnao na 1:1 nakon zakašnjele reakcije obrane, ponajprije mladog braniča Williamsa, da bi konačnih 1:2 postavio Luuk de Jong u 78. minuti nakon velike pogreške Victora Lindelofa. Švedski stoper nije do kraja ispratio Nizozemca koji se neometan našao pred vratima de Gee i mirno poentirao za prolazak u finale.

Nakon primljenog gola izbila je velika svađa između Fernandesa i Lindelofa, Portugalac je kritizirao Lindelofa što ovom nije dobro sjelo pa mu je poručio: „Od**bi kurvo!“

Mediji su odmah počeli potencirati da se radi o raskolu u svlačionici Uniteda nakon još jednog neuspjeha, no stvari je na kraju smirio Bruno Fernandes.

“To je normalno kada primite gol. Ne radi se tu o nečemu većem između mene i Victora, to je normalno što se dogodilo. Još puno puta će se isto dogoditi u nogometu. Moramo vidjeti pogreške koje radimo i poboljšati se” – prenosi izjavu Goal.com.

KAKAV DUO: KAPETAN VATRENIH I LEGENDARNI PJEVAČ ZAJEDNO UŽIVALI U ZADRU!