JAVIO SE JAKIROVIĆ: Evo što je oprezni trener Dinama rekao nakon još jedne velike pobjede

Najveći hrvatski nogometni klub Dinamo Zagreb nastavlja oduševljavati u Europi. Večeras je u Zagrebu pao ugledni grčki klub PAOK iz Soluna.

Modri su slavili 2:0, a apsolutni junak utakmice bio je Bruno Petković koji je postigao dva pogotka. Poslije utakmice pred okupljene novinare izašao je Sergej Jakirović, trener Dinama, koji je kazao:

“Hvala predivnoj publici, nosili su nas svih 90 minuta. PAOK je dobra momčad, koja nas je stavila par puta na iskušenje. Možemo biti zadovoljni s prvim poluvremenom. Znamo da nas čeka uzvrat u grotlu. Svaka utakmica nosi svoje iskustvo. Kad smo ovako fokusirani, jasno da nas nagradi gol.

U pripremi utakmice smo naglašavali da je vrlo opasan njihov ofenzivni trio. Pokušali su odigrati nekoliko puta lopte u kanale, ali smo to uspjeli spriječiti, a zaustavili smo i njihove kontre i polukontre. Imamo mi još mjesta za napredak.

Možemo stajati još kompaktnije. Očekujem tamo pritisak od prve sekunde. Imamo prednost od dva gola. ali moramo izbjeći gubljenje lopti u sredini. Oni izlaze u sustavu 4-4-2 i okidač presinga im je bio kad je lopta došla na Theophiilea i mi smo to znali”, rekao je Sergej Jakirović.