JE LI OVO DEBI IZ SNOVA? Pogledajte čudesne škarice Shaqirija protiv Manchester Uniteda!

Mnogi europski klubovi trenutno su na američkim i azijskim turnejama. Danas je odigrano nekoliko utakmica, a posebno ćemo istaknuti onu Liverpoola i Manchester Uniteda. Stari rivali odigrali su sjajnu utakmicu, a potez dana obavio je novi igrač Redsa, Xerdan Shaqiri.

Poveo je Liverpool preko Manea u 28. minuti, a samo tri minute kasnije rezultat izjednačuje Pereira. S tim rezultatom otišlo se na odmor, a na početku drugog poluvremena Jurgen Klopp na teren je poslao gotovo cijelu novu momčad.

U 66. minuti pogodio je Sturridge za vodstvo Liverpoola, a rezultat na 3:1 povisuje Ojo u 66. minuti. A onda najbolji trenutak utakmice. Prekrasno je asistirao 18-godišnji Benjamin Woodburn, a Xerdan Shaqiri je pogodio prekrasnim škaricama za konačnih 4:1.

Bio je to zaista prekrasan trenutak za sjajnog Švicarca koji će sigurno biti od velike koristi u novoj sezoni.

Ovo je bila utakmica u sklopu International Champions Kupa. Dodajmo kako su tijekom dana odigrane već tri utakmice. Arsenal je slavio s visokih 5:1 protiv PSG-a, a Juventus je slavio protiv Benfice nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca. Udarci s bijele točke također su odlučili dvoboj Chelseaja i Intera, a engleski klub bio je bolji.

VRSALJKO DEFINITIVNO NAPUŠTA ATLETICO! ZA PONEDJELJAK ZAKAZAN LIJEČNIČKI PREGLED U NOVOM KLUBU!