JE LI TO NJEGOV NOVI KLUB? Mandžukić se pojavio na tribinama i zaintrigirao navijače, evo što su mu poručili

Talijanski nogometni velikan Juventus jučer nije najbolje otvorio novu sezonu. ‘Stara dama’ gostovala je kod Udinesea gdje su praktički svi već upisali pobjedu Juventusa ali vidjeli smo sjajnu utakmicu te na koncu remi 2:2.

Nakon tek nešto više od 20 minuta Juventus je vodio sa 2:0 vodio sa 2:0 golovima Dybale (3′) i Cuadrada (23′), no u nastavku je vratar Szczesny s dvije vrlo loše reakcije omogućio Udineseu poravnanje. Prvo je u 50. minuti ispustio loptu iz naručja nakon udarca Arslana, a zatim i srušio Bussetta te skrivio kazneni udarac iz kojega je Pereyra (51′-11m) smanjio na 2:1. A u 83. minuti Szczesny još jednom kardinalno pogriješio, u želji da prevari Okaku ostao je bez lopte, a Deulofeu (83′) je iskoristio poklon i pogodio prazan gol za 2:2.

U četvrtoj minuti sudačke nadoknade pravi show. Cristiano Ronaldo zabija za 3:2, ali aktivira se VAR koji pokazuje da gola nema zbog zaleđa.

A zanimljivo je bilo i na tribinama. Naime, među gledateljima je bio bivši igrač Juventusa, Mario Mandžukić. Naravno, navijači Juventusa su ga primijetili i odmah mu putem društvenih mreža poručili da je dobrodošao natrag u Juventus.

Juventus trenutno od pravih napadača ima Moratu i Dybalu, a tu je i Cristiano Ronaldo. No, navijači se nadaju kako bi se Mandžo mogao vratiti u Torino s obzirom da je imao fantastičan odnos s trenerom Allegrijem.