JEDVA IH RAZDVOJILI: Pogledajte žestoki obračun Tuchela i Contea!

Chelsea u londonskom derbiju na svom travnjaku nije uspio pobijediti Tottenham (2:2), iako je imao vodstvo do 6. minute sučeve nadoknade, u dvoboju obilježenom velikom nervozom i sukobima.

Kaos je nastao u 68. minuti nakon pogotka danskog veznjaka Hojbjerga. Menadžer Chelseaja smatrao je da je pogotku Tottenhama prethodio prekršaj nad Havertzom, a i poprilično je Tuchela iznervirala Conteova proslava izjednačenja.

U 77. minuti James je na asistenciju Sterlinga vratio Chelsea u prednost, ali posljednju riječ ipak je imao Harry Kane, koji je zabio pogodak za bod gostiju u šestoj minuti sudačke nadoknade. Osiguranje je potom spriječilo fizički obračun Tuchela i Contea nakon posljednjeg sučeva zvižduka, a talijanski stručnjak zaradio je crveni karton.

Liverpool večeras na Anfield Roadu (21.00) dočekuje Crystal Palace u posljednjem susretu 2. kola Premier lige, a Redsi se nadaju da ih ovog puta neće dočekati novo londonsko neugodno iznenađenje kao na gostovanju kod Fulhama.