Juventus je kaotičan. Pogledajte greške zbog kojih je Ronaldo počeo gubiti živce

Talijanski nogometni div Juventus prošle sezone iznenađujuće je ispao u osmini finala Lige prvaka protiv francuskog Lyona. Cristiano Ronaldo i društvo opet su se našli u zaostatku nakon prve utakmice jer su sinoć izgubili od Porta 2:1.

No, sinoćnju utakmicu obilježile su nevjerojatne pogreške igrača Juventusa. Navijači su svoje nezadovoljstvo iskazali putem društvenih mreža i velik broj fanova je vrlo pesimističan uoči uzvrata jer njihovi ljubimci nemaju igru.

Prvu veliku pogrešku napravio je urugvajski veznjak Bentancur, i to već u prvoj minuti. Bentancur je dodao loptu do Szczesnog koji ju je vratio Urugvajcu. Uslijedio je pritisak igrača Porta i umjesto da je Bentancur napucao loptu, išao ju je vraćati svom vrataru. Loptu je uklizavanjem stigao Iranac Mehdi Taremi i tako doveo domaćina u vodstvo.

Novi udarac za Juve stigao je odmah na početku drugog poluvremena. Porto je uigranom akcijom po desnoj strani napao, lopta je stigla do Manafe, a ovaj je pronašao Maregu. Juventusovih osam igrača pasivno je gledalo kako Portov napadač prima loptu i lagano poentira u mrežu Wojciecha Szczesnog za 2:0. Maregu nitko nije čuvao niti ga je tko pokušao napasti ili pritisnuti.

Nevjerojatna je bila situacija prilikom jednog napada Juventusa nakon drugog primljenog gola. Cristiano Ronaldo se sletio po lijevoj strani u prodor, a tamo mu je iz čista mira zasmetao dekoncentrirani suigrač i sinoćnji kapetan Alex Sandro. Sandro je samo stajao, a Portugalac se zabio u njega i Juventus je tako izgubio loptu u obećavajućem napadu.