KAKAV PAD FORME: Monaco teško stradao u okršaju protiv Lensa!

Niko Kovač i njegov Monaco su prije točno mjesec dana senzacionalno srušili bogati PSG, i to nakon što su gubili 0:2. Potom su srušili Nimes 3:0, a nakon toga stigao je nevjerojatni pad.

Monaco je sinoć kod kuće izgubio od Lensa 0:3. Gosti su poveli već u prvoj minuti preko Sylia. u 23. minuti stvar je dodatno zabrljao branič Axel Disasi koji je dobio crveni karton. Do kraja poluvremena Lens je još zabio dva gola preko Banzae i Kakute. Klub iz Kneževine je prije Lensa gubio od Marseilla i Lillea pa su tako vezali tri poraza.

Lens je ovom pobjedom skočio na sedmo mjesto lige, a preskočio je Kovačev Monaco koji je sada osmi. Kovač i društvo sada idu u goste Dijonu koji se nalazi na posljednjem mjestu Ligue 1.

PROMJENE U SPLITU: HAJDUK OTPUSTIO TRENERA, NA KLUPU DOLAZI BIVŠI VATRENI?!