MODRIĆ ZALUDIO AMERIKANCE: “Messi? Ne, Hrvat je najbolji LM10 u Americi!”

Real Madrid se trenutno nalazi na turneji u SAD-u, uoči početka nove sezone. Kraljevi su noćas snage odmjerili s AC Milanom, u prijateljskoj utakmici u Pasadeni, predgrađu Los Angelesa.

Luka oduševio asistencijom

Milan je golovima Tomorija i Romera vodio protiv Reala 2:0 do 57. minute, kraljevski se klub vratio nevjerojatnim preokretom. Prvo je Valverde za manje od dvije minute postigao dva gola za izjednačenje, a onda je šest minuta prije kraja Vinicius zabio za 3:2 i pobjedu.

Pred 75 tisuća gledatelja potez utakmice izveo je Luka Modrić. On je ušao u na poluvremenu, a u finišu utakmice je pokazao zašto je legenda najvećeg svjetskog kluba. Mjesec i pol prije 38. rođendana Modrić je primio loptu duboko na polovici Reala te od tamo odmah zrakom fantastično asistirao Viniciusu. On je u sprintu pokupio loptu kojom je Modrić sjajno prebacio obje obrambene linije Milana, izbio sam pred golmana i zabio za pobjedu.

Komentari navijača na društvenim mrežama najbolje govore o Modrićevoj genijalnosti:

“Messi? Ne, Modrić je najbolji LM10 u Americi.”

“Luka Modrić, klanjam ti se.”

“Oprostite, ali što je ovo napravio Modrić?!”

“Luka Modrić je vječan. Bezvremen i svevremen.”

“Luka Modrić je magičan.”

“Samo dvije riječi. Luka. Modrić.”

“Modrić može izvoditi samo ikonske poteze.”

“Nenormalno je da Modrić ovako dodaje s 38 godina. Nije ni čudo da nije htio doći u Ameriku.”

“Kvaliteta i magija se ne gube, a Don Luka Modrić je upravo dokazao to.”

“Čekamo do srijede i utakmice protiv Manchester Uniteda kako bismo vidjeli novo predavanje Don Luke Modrića.”