NAVIJAČI MILANA PLAČU OD TUGE: Pogledajte što Andre Silva radi Real Madridu!

U tijeku su posljednje utakmice 6. kola La Lige. Završio je prvi dio utakmice Sevilla – Real Madrid i Valencia – Celta Vigo. U prvih 45 minuta posebno treba istaknuti dvostrukog strijelca Seville koji se zove Andre Silva. Naime, Sevilla gazi Real Madrid rezultatom 3:0.

ANDRE SILVA JE U TOP FORMI!

Zanimljivo kako su u ranijem terminu ludu utakmicu odigrali igrači Barcelone na gostovanju kod Leganesa. Nakon prvog dijela Messi i društvo imali su 0:1 zahvaljujući prekrasnom pogotku Coutinha. No, domaćin se probudio te u svega nekih 70 sekundi čak dva puta poentirao i tako preokrenuo utakmicu. To se dogodilo u 52. i 53. minuti, a zabijali su El Zhar i Oscar.

Realu se tako otvorilo da preuzme vodeću poziciju na tablici, ali to se izgleda neće dogoditi.

‘Kraljevi’ dominiraju što se tiče posjeda lopte, ali čim krene kontra napad Seville, to je pravi spektakl koji završi pogotkom. Posebno inspiriran bio je zato Andre Silva koji je dva puta poentirao u mrežu Curtoisa. Treći gol djelo je Ben Yeddera.

Ovo je šesta utakmica Silve u La Ligi za Sevillu, a već je na šest pogodaka! Definitivno golemi propust uprave Milana koja ga se tako olako riješila. Fascinantno da takav igrač nije mogao dobiti priliku pored Kalinića, Cutronea i ostalih. Danas je tamo Higuain koji je svjetska klasa, ali dojma smo da je Silva morao dobiti pravu priliku u dresu Milana.

Čovjek jednostavno ne prestaje zabijati golove i čini se da mu La Liga zaista dobro paše…

PRAVA ŠTETA: STIGAO NAJBOLJI DOKAZ DA JE SLOGA MRAVINCE POKRADENA U DVOBOJU S DINAMOM!