NE POMAŽE NI MESSI: Barcelona izgubila od nevjerojatnog protivnika koji je sada na prvom mjestu La Lige!

Izgleda kako nešto ne štima u Barceloni. Katalonski ponos doživio je neočekivani poraz kod Granade 2:0. Barcelona je tako došla do drugog poraza u prvenstvu.

Granada je odmah na početku utakmice pokazala kako će ovo biti težak izazov za Barcelonu. Naime, domaćin je poveo preko Ramona Azeezea već u 2. minuti. Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao, a igrači Barcelone nisu uputili ni jedan udarac u prvih 45 minuta. Štoviše, pokazali su samo golemu dozu nervoze pa su žute kartone dobili Luis Suarez i Gerard Pique.

Na početku drugog poluvremena Valverde vuče logične poteze. U igru ulaze Lionel Messi i Anssumane Fati. No, Granada je povisila u 65. minuti kada je Alvaro Vadillo uspješno realizirao udarac s bijele točke. Ivan Rakitić igrao je do 62. minute, a umjesto njega u igru je ušao Arturo Vidal.

Granada je ovom pobjedom skočila na prvo mjesto La Lige, ali utakmicu manje imaju Sevilla, Real Madrid i Athletic  Bilbao.

LJUDI MOJI, PA JE LI OVO MOGUĆE? NEĆETE VJEROVATI ŠTO JE TORCIDA SKANDIRALA BIVŠEM IGRAČU HAJDUKA!

PRIČA DOSTOJNA FILMA: ‘Cristiano, ja sam ta cura, dala sam ti burger u McDonaldsu…