NEPOTREBNA PROVOKACIJA: Zabio pobjednički gol Dinamu pa ovo napravio ispred navijača!

Hrvatski prvak Dinamo Zagreb je u prvoj utakmici trećeg pretkola Lige prvaka u Maksimiru poražen od grčkog prvaka atenskog AEK-a s 1-2. Već za četiri dana u ludoj atmosferi AEK-ove Arene pokušat će napraviti preokret i izboriti prolaz u playoff Lige prvaka.

Modri su odradili fantastično prvo poluvrijeme koje su okrunili spektakularnim pogotkom veznjaka Bulata, ali u drugom dijelu smo vidjeli neki drugi Dinamo pa su Grci došli do preokreta.

Prvo je zabio Steven Zuber, a onda su se pred kraj susreta nizale prilike pred Livakovićevim golom, a u 90. minuti Kostas Galanopoulos šokirao je Dinamo i donio preokret AEK-u. Sergio Araujo je ubacio nakon što su gosti izigrali lijevu stranu Dinamove obrane, a Galanopoulos natrčao na loptu i zabio za konačnih 2:1.

Odmah nakon gola, Galanopoulos je otrčao pred tribinu puno Bad Blue Boysa i pokazao im svoju crnu kapetansku traku. Ona je bila te boje u spomen na Michalis Katsouris, navijača ubijenog u neredima u Ateni zbog kojih je odigravanje prve utakmice Dinama i AEK-a i odgođeno.

TO SE ČINI KAO REALAN SCCENARIJ: DINAMO DOZNAO PROTIVNIKA U EUROPA LIGI AKO ISPADNE OD AEK-A!