NEVJEROJATNA UTAKMICA U PRIMERI: Atletico Madrid iznenadio Barcu i tako pomogao Realu!

“Barcelona ima teži raspored i Real će zbog toga biti prvak Španjolske!”, takav tip komentara smo mogli vidjeti u raspravi oko titule u Primeri. Realovci su nikad bliže novoj tituli..

Katalonci su večeras ugostili neugodni Atletico Madrid. Kladionice su, logično, prednost dale Messiju i društvu ali bilo je jasno kako će ovo biti jedna tvrda i neizvjesna utakmica. Tako na kraju prikazuje rezultat večerašnjeg okršaja. Barca i Atletico su remizirali 2:2.

Barca je povela u 11. minuti nakon komičnog autogola napadača Diega Coste. No, gosti iz Madrida su se vrlo brzo vratili pa su tako izjednačili iz jedanaesterca u 19. minuti. Zabio je vezni igrač Saul. Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao.

I onda odmah u 50. minuti još jedan penal, ali ovog puta za Barcelonu. Uspješan realizator bio je Lionel Messi. Ipak, desetak minuta poslije sudac pokazuje na novi udarac s bijele točka, ali sada za Atletico Madrid. Saul je opet bio uspješni izvođač.

Barcelona je ovim remijem došla sada Realu na samo jedan bod, ali ‘Kraljevi’ imaju utakmicu manje. Oni će u petak ugostiti Getafe, a u slučaju pobjede otići će na +4. Do kraja prvenstva ostalo je još samo pet kola.