NI SJENA NEKADAŠNJEG IGRAČA: Pique se sinoć dobrano osramotio!

Barcelona i Inter su sinoć na Camp Nou odigrali vrlo sadržajnu utakmicu, koja je završila 3:3.

Piqueov propust o kojem se danas priča

U utakmici 4. kola skupine C Lige prvaka Inter i Barca su odigrali 3:3. Barcelona je povela u 40. minuti golom Dembelea. Inter se vratio preko Barelle u 50. i Martineza u 63. minuti. Na 2:2 je izjednačio Lewandowski u 82. minuti. Gosens je u 89. minuti opet šokirao Nou Camp, no Barcu je od ispadanja iz LP-a spasio Lewandowski u sudačkoj nadoknadi.

Ono o čemu se danas piše je velika greška iskusnog Barceloninog stopera, Gerarda Piquea, kod prvog gola Intera. U 50. je minuti namjerno propustio loptu koja je išla u njegov peterac. Pri tom je raširio ruke, želeći valjda suigračima signalizirati kako ta lopta nije prijetnja. Ipak, samo nekoliko sekundi kasnije veznjak Intera Nicolo Barella je došao do te lopte i zabio za poravnanje.

OVDJE možete vidjeti Piqueov propust.

Barca je trenutno na trećem mjestu sa samo četiri boda. Kako bi prošla u nastavak natjecanja, katalonska momčad mora pobijediti u dva preostala kola, te se nadati kiksu Intera.