ODLIČAN POGODAK: Pogledajte kako je Joško Gvardiol zabio Realu

RB Leipzig je u petom kolu Lige prvaka pobijedio Real Madrid 3:2. Njemački prvoligaš poveo je u 13. minuti golom Joška Gvardiola.

Hrvatski reprezentativac zabio je na asistenciju Andrea Silve. Lopta je nakon ubačaja iz kornera došla na glavu Leipzigova igrača, koji je puknuo prema golu.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ KAKO JE GVARDIOL ZABIO REALU

Udarac je obranio golman madridskog sastava Thibaut Courtois, no 20-godišnji Gvardiol je odbijanac s pet metara spremio u gol. Pet minuta kasnije Leipzig je došao do drugog gola, a strijelac je bio Christopher Nkunku.

Luka Modrić nije bio u konkurenciji za nastup u momčadi trenera Carla Ancelottija, koja je u 44. minuti smanjila zaostatak golom Viniciusa. Leipzig je do 3:1 došao u 81. minuti, kada je zabio Timo Werner, a konačni rezultat postavio je Rodrygo iz penala u sudačkoj nadoknadi.