OVO JE ODVRATNO: Igrač Paragvaja pljunuo Messija pa mu ovaj brutalno spustio nakon utakmice!

Iako su u Europi trenutno kvalifikacije za Europsko prvenstvo 2024. godine, u Južnoj Americi već su započele kvalifikacijske utakmice za odlazak na Svjetsko prvenstvo 2026. godine koje će se igrati u Kanadi, SAD-u i Meksiku.

A u kvalifikacijama sjajno gura Argentina. Naime, sinoć su u Buenos Airesu pobijedili Paragvaj 1:0 golom Nicolasa Otamendija iz 3. minute. Lionel Messi odigrao je sadržajnih 40-ak minuta u drugom dijelu susreta pa je tako dvaput uzdrmao okvir gola, a našao se i u sukobu sa suparnikom.

Kamere su snimile trenutak u kojem ga je igrač Paragvaja Antonio Sanabria pljunuo nakon kraće diskusije na terenu. Nije poznato o čemu su dvojica pričala prije no što se to dogodilo, no Messi je nakon utakmice dao komentar na tu situaciju iz drugog poluvremena.

“Iskreno, nisam to vidio. Suigrači su mi u svlačionici rekli da je pljunuo na mene. Ne znam tko je taj dečko. Ne bih od toga radio veliku stvar i pričao o tome. Budem li to napravio, onda će on morati svugdje o tome pričati i postat će poznat”, rekao je Messi o incidentu.