OVO NISMO DUGO VIDJELI: Kovač i njegov Bayern brutalno poniženi u Bundesligi!

Niko Kovač i njegov Bayern Munchen danas su doživjeli teški udarac u domaćem prvenstvu. Naime, teško su poraženi na gostovanju kod Eintracht Frankfurta. Rezultat je bio 5:1 za bivši klub Nike Kovača.

Eintracht je furiozno krenuo u prvo poluvrijeme i sjajnim kontranapadima mučio obranu Bayerna sve dok Boateng nije upravo u jednoj takvoj akciji do koje je došlo već u 10. minuti srušio Pacienciju i zaradio crveni karton.

Od tog trenutka Eintracht je proigrao, Kostić i Sow zabili su golove i odveli momčad na dva gola prednosti. Ipak, Bayern se nije predao pa je na račun sirove genijalnosti Roberta Lewandowskog uspio već u prvom dijelu prepoloviti zaostatak za domaćom momčadi.

Potop u drugom dijelu

U drugom dijelu Eintracht je potpuno dominirao i zabio još tri gola, a prvi je zabio David Abraham u 50. minuti utakmice. Danny da Costa poslao je savršen centaršut u peterac, točno pred nemoćnog Neuera koji je ostao na krivoj nozi. Abraham je natrčao i lijepo reagirao za treći pogodak Eintrachta na utakmici.

Nakon njega u strijelce se upisao i stoper Martin Hinteregger. Kostić je izveo korner, a Hinteregger je bio najviši u skoku i pogodio za 4:1. Peti pogodak dodao je Goncalo Paciencia, čovjek koji je zaradio isključenje Boatenga u 10. minuti!

Bayern je nakon ovog poraza ostao drugi na tablici Bundeslige, ali i pao na čak četiri boda zaostatka za prvom Borussijom M’Gladbach koja je pobjedom nad Leverkusenom od 1:2 učvrstila prvu poziciju.

NEVJEROJATNO IZNENAĐENJE: PSG izgubio od posljednje momčadi u prvenstvu, kvota je bila čak 11!