OVO NISMO OČEKIVALI: Veliko iznenađenje u skupini u kojoj se nalazi Hrvatska!

Hrvatska nogometna reprezentacija odigrala je remi bez pogodaka na gostovanju kod Rusije. Na kraju se može reći kako je to realan rezultat.

U našoj kvalifikacijskoj skupini odigrana su još dva susreta. Slovenija je na svom stadion također remizirala protiv Slovačke, ali je bilo 1:1. Istaknuo se bivši igrač Dinama, Petar Stojanović, koji je zabio izjednačujući gol za Slovence.

A veliko iznenađenje priredila je Malta koja je ugostila favorizirani Cipar. Koeficijent na pobjedu Cipra bio je točno dva ali sve se promijenilo kada je ciparski branič Costas Soteriou dobio crveni karton u 40. minuti. Malta je samo četiri minute poslije povela preko Cain Attarda.

U drugom poluvremenu Malta je postigla još dva gola pa su tako preskočili Ciprane na tablici. Sada čak Slovenija, Malta i Cipar imaju po četiri boda na tablici dok su Hrvatska i Rusija na sedam, a Slovačka je na šest.