Pogledajte predivan gol Danija Olma kojim je donio pobjedu Španjolskoj u 90. minuti

Španjolska je u prijateljskoj utakmici pobijedila Albaniju 2:1. Španjolci su poveli preko Ferrana Torresa u 75. minuti. Izjednačio je na 1:1 bivši igrač Lokomotive Myrto Uzuni u 85. minuti. Za pobjedu 2:1 u 90. minuti zabio je bivši igrač Dinama Dani Olmo.

Olmo je prekrasnim udarcem s lijeve strane s 14-15 metara predivno pogodio u gornji suprotni kut golmana Albanije. Španjolska u utorak igra protiv Islanda, dok Albanija igra isti dan protiv Gruzije.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VIDEO.

Dodajmo kako će se Španjolci naći u prvoj jakosnoj skupini za ždrijeb skupina Svjetskog prvenstva. U prvom potu također se nalaze Katar, Brazil, Francuska, Belgija, Argentina, Engleska i vjerojatno Portugal ukoliko eliminira Makedoniju.

KAKVA BOMBETINA: DINAMO U SVOJE REDOVE DOVODI HRVATSKOG REPREZENTATIVCA?