PRAVI KAOS U PARIZU: Francuzi se raspisali zbog neobičnog događaja s današnje utakmice protiv Lillea!

Aktualni francuski prvak PSG došao je do važne pobjede u domaćem prvenstvu nakon infarktne završnice protiv Lillea. Na kraju je bilo 4:3 za Parižane.

Francuski mediji već tjednima pišu o velikom raskolu u svlačionici PSG-a i čini se kako se zaista nešto čudno događa kod skupocjenih zvijezda. Podsjećamo, ugledni Goal ranije je pisao o velikom neredu između igrača i trenera.

A sada se taj cijeli kaos očito prenio i na teren. Potez sportskog direktora Luisa Camposa s utakmice protiv Lillea govori jako puno o stanju u klubu.

Dok je Lille u Parizu kao gost vodio 3:2, i to nakon što je gubio 2:1, Campos je izgubio živce i sišao na klupu kako bi preuzeo vođenje momčadi od Christophea Galtiera.

Počeo je raditi trenerski posao, očito misleći da Galtier ne može izvući utakmicu. Nakon njegove intervencije PSG je došao do pobjede, a koliko je Campos utjecao na igrače, prosudite sami.

Podsjetimo, PSG je u infarktnoj utakmici 24. kola Ligue 1 pobijedio Lille na Parku prinčeva golom Lionela Messija u petoj minuti sudačke nadoknade. PSG je vodio 2:0 golovima Mbappea iz 11. i Neymara iz 17. minute, da bi Lille okrenuo na 2:3 preko Diakitea, Davida i Bambe. Lille je vodio sve do 87. minute, a onda je prvo Mbappe izjednačio, a Messi u 95. minuti krasnim slobodnim udarcem zabio za 4:3.