RASPAD SISTEMA: Liverpool je upravo izgubio treću zaredom u prvenstvu!

Aktualni engleski prvak Liverpool nalazi se u nevjerojatnoj krizi. Redsi su i danas doživjeli poraz u Premiershipu, ovog puta na gostovanju kod Leicestera.

‘Lisice’ su slavile 3:1, a zanimljivo kako su sredile Liverpool pred kraj utakmice. Naime, Klopp i društvo poveli su u 67. minuti preko Salaha, kojem je asistirao Firmino. Navijači su se ponadali kako će ovdje prestati njihov negativni niz, ali onda se dogodio pravi šok.

U 79. minuti rezultat poravnava James Maddison, a samo dvije minute poslije ukazuje se veliki Jamie Vardy te donosi Leicesteru vodstvo. Konačnih 3:1 postavio je Barnes u 85. minuti.

Leicester City je ovom pobjedom preskočio Manchester United te se sada nalaze na odličnom drugom mjestu, dok je Liverpool, barem zasad, ostao na četvrtom mjesut. No, ta pozocija je itekako ugrožena jer nekoliko ekipa imaju utakmice manje.

Redsi su prije ove utakmice zaredali dva poraza na Anfieldu. Izgubili su od Brightona 0:1 te od Manchester Citya 1:4. Navijači Liverpoola su uvjereni kako su se oprostili od obrane naslova…