RIJEKA SE MOŽE NADATI: Pogledajte kakvu katastrofu je danas doživio Lille!

Rijeka nije imala sreće prilikom ždrijeba za play-off Konferencijske lige. U borbi za grupnu fazu i zajamčenih šest jesenskih utakmica u Europi te milijune eura od UEFA-e izvukla je najjačeg suparnika. No u prvoj utakmici kod Lillea pokazala je da nije bez šansi protiv favorita. Povela je i na kraju izgubila s minimalnih 2:1.

Osim igrom i rezultatom u prvoj utakmici, Rijeku će pred uzvrat na Rujevici u četvrtak ohrabriti i kada vidi u kakvom je stanju Lilleova obrana. Naime, u trećem kolu francuskog prvenstva Lille je kod Lorienta u samo dvije minute nevjerojatnim greškama golmana i obrane primio dva gola.

Drugi je poklonio suparniku tek što je krenuo s centra, i to nakon što mu je darovao i prvi gol. Tako je već u 10. minuti gubio 2:0. U drugom dijelu Lille je smanjio na 2:1, ali je onda ubrzo s dva naivno primljena gola izgubio 4:1.