Ronaldo srušio još jedan rekord, no ovo novinarsko pitanje ga potpuno izbacilo iz takta!

Cristiano Ronaldo je još jednom ušao u nogometnu povijest! Ovaj put se radi o rekordu vezanom za nacionalnu momčad…

Novinarsko pitanje pokvarilo veselje

Cristiano Ronaldo opet je bio igrač koji je doveo reprezentaciju Portugala do važne pobjede. Ovaj su put slavili protiv Irske, s 2:1, u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo.

U 89. minuti, Cristiano je pogotkom glavom za 1:1, postao svjetski rekorder po broju golova za nacionalnu momčad. Bio mu je to 110. gol u 180. utakmici za Portugal. Ovime je nadmašio legendarnog Iranca Alija Daeija koji je od 1993. do 2006. u 149 nastupa za Iran postigao 109 golova. No to nije sve. Novi je igrač Manchester Uniteda u 96. minuti pogodio za preokre i važna tri boda.

Nakon utakmice, Cristiano je davao izjave. Međutim, ubrzo je naprasno prekinuo susret s novinarima iznerviran pitanjem novinara RTE-a, irske državne televizije.