SAMO ČUDO IH MOŽE SPASITI: Rijeka ponizila očajnu Lokomotivu!

Jučer smo vidjeli čak tri HNL utakmice, a danas su dvoboji nastavljeni susretom između Rijeke i Lokomotive iz Zagreb.

Rijeka je upisala uvjerljivu pobjedu 3:0, a treba istaknuti kako su izabranici Gorana Tomića sve odradili u prvom poluvremenu. Naime, Riječani su poveli već u desetoj minuti kada je zabio Robert Murić, a samo minutu poslije na 2:0 postavlja Sandro Kulenović. Isti igrač zabio je za 3:0 u 31. minuti.

Trener gostiju, Samir Toplak, pokušao je nekim izmjenama probuditi momčad ali rezultat se do kraja utakmice nije promijenio te su Lokosi tako doživjeli još jedan neugodni udarac.

Lokomotiva se trenutno nalazi na začelju tablice sa svega 20 bodova, a ovo im je već šesti poraz u nizu. S druge pak strane Rijeka je savršeno iskoristila jučerašnje poraze Gorice i Hajduka pa su se tako približili Gorici na samo jedan bod dok su Hajduku pobjegli na ugodnih pet bodova razlike.

U sljedećem kolu Lokomotiva igra možda najvažniju utakmicu protiv Varaždina, dok će Rijeka u goste kod Istre.