SERIE A IMA NOVOG LIDERA: Inter novim slavljem preskočio Juventus na vrhu, vezni maestro Brozović asistent!

Već uoči početka nove sezone talijanskog prvenstva znalo se da će milanski Inter biti najveći oponent prvaku Juventusu. Novi trener Antonio Conte je odmah najavio da će Nerrazuri jurišati na vrh i pokušati osvojiti Scudetto.

Stara dama je u 14. kolu Serie A neočekivano kiksala kod kuće protiv Sassuola, završilo je 2:2 te je Inter imao priliku pobjedom zasjesti na vrh ljestvice. Bivši prvak Europe je na San Siru slavio protiv ekipe SPAL-a 2:1 te sada ima jedan bod više od torinskih Zebri.

Junak utakmice opet je bio sjajni Lautaro Martinez koji je s dva pogotka riješio pitanje pobjednika. Prvi zgoditak je zabio već u 16. minuti na asistenciju našeg sjajnog Marcela Brozovića koji se prometnuo u lidera vezne linije. Osmi gol sezone i drugi na utakmici Martinez je dao u 41. minuti, gosti su do kraja susreta uspjeli smanjiti na konačnih 2:1.

Inter sada ima 37 bodova, Juve je drugoplasirani i skupio ih je 36 dok je prvi pratitelj ovog dvojca rimski Lazio. Epic Brozu je ovo inače bila treća asistencija, dva puta se upisao u listu strijelaca.

SLAŽETE LI SE? EVO ŠTO SRPSKI MEDIJI KAŽU O SKUPINI S HRVATSKOM I ENGLESKOM!

SVE SE ZNA: Modrićev nasljednik danas je saznao da je Zlatna lopta njegova