SHOW NA UTAKMICI: Trener Hajduka dobio crveni karton!

U ovim trenucima igra se Superkup utakmica između Dinama i Hajduka. Nakon prvog poluvremena rezultat je 0:0.

Što se tiče statistike, Dinamo je imao ogromni posjed lopte od čak 69%, dok je Hajduk bio na 31%. Modri su imali sedam udaraca prema vratima gostiju, ali samo jedan je išao u okvir vrata. S druge pak strane Hajduk je imao šest udaraca, ali ni jedan nije išao u okvir vrata Dinama.

Vjerojatno najbolja prilika dogodila se u 14. minuti kada je Petković maestralno proigrao Baturinu koji iskosa iz blizine puca, ali Lučić brani i odbija u korner. A onda se najvažniji trenutak dogodio pred sam kraj poluvremena.

Naime, trener gostiju, Ivan Leko, žestoko je protestirao zbog jedne odluke suca Bela koji je dosudio faul za Dinamo, nakon što je pomoćni sudac pokazao da je korner za Hajduk. Leko je nakon upozorenja suca nastavio protestirati i dobio je crveni karton.

Dinamo: Livaković – Ristovski, Šutalo, Perić, Ljubičić – Bulat, Mišić – Špikić, Baturina, Ivanušec – Petković

Hajduk: Lučić – Sigur, Šarlija, Ferro, Melnjak – Krovinović, Pukštas – Dolček, Benrahou, Dajaku – Mlakar