SKANDAL U PORTUGALU: Sudac oprostio čisti crveni karton Vitoriji…

Hrvatski doprvak te aktualni osvajač hrvatskog Kupa, Hajduk Split, u ovim trenucima igra uzvratni susret kod Vitorije Guimaraes. Nakon prvih 45 minuta rezultat je 1:0 za Portugalce.

Vitoria Guimaraes povela je već u petoj minuti nakon što je zabio napadač Anderson. Fantastičan gol zabio je Anderson. Ofenzivac domaćina primio je loptu na rubu kaznenog prostora, stoperi Hajduka nisu ga uspjeli blokirati, a on je potegnuo iz voleja i krasno zabio. Iako je dirao loptu, Kalinić je nije uspio zaustaviti na putu do mreže.

A pravi kaos dogodio se u 45. minuti. Došlo je do naguravanja igrača. Silva je udario rukom u lice Sahitija kada lopta nije bila ni blizu. Jasno se vidjelo na televizijsko snimci, no u ovom dijelu natjecanja nema VAR-a pa sudac ne može provjeriti situaciju.

Zanimljivo, igrač je dobio samo žuti karton iako je sigurno zaslužio crveni…