SVE JE REKAO: Carlo Ancelotti oduševio komentarom za Modrića!

Real Madrid slavio je u velikom derbiju kod Barcelone 1:2 u sklopu 11. kola ovosezonske La Lige. Zanimljivo, Barca je imala 1:0 u prvom poluvremenu.

Pogodak je postigao Ilkay Gundogan, i to već u šestoj minuti. No, onda su se ‘Kraljevi’ probudili i u potpunosti preokrenuli El Clasico. Slobodno se može reći kako je preokret krenuo ulaskom Luke Modrića u 63. minuti umjesto Tonija Kroosa.

Na 1:1 izjednačio je Bellingham u 68. minuti, a onda je isti igrač u 92. minuti postao apsolutni junak Reala zabivši za veliku pobjedu. Kod tog drugog gola asistirao mu je upravo Modrić.

Ipak, stižu brojne pohvale i na Modrićev račun, koji je ušao u 63. minuti i vrlo brzo preuzeo kontrolu nad sredinom terena. Rekao je to i Realov trener Carlo Ancelotti odmah po završetku utakmice. “Modrić? Promijenio je utakmicu, apsolutno. Držao je loptu i sve kontrolirao. Promijenio je utakmicu”, kratak je bio Realov strateg.

Modriću je ovo bila prva asistencija za Real u sezoni. S druge strane, nevjerojatni 20-godišnji engleski vezni igrač Bellingham je stigao do brojke od 13 pogodaka u isto toliko nastupa za madridski sastav.