ŠVEĐANI SU BIJESNI: Je li ovo trebao biti penal za Švedsku?

Hrvatska nogometna reprezentacija upisala je prvu pobjedu u ovosezonskoj Ligi nacija. Na Maksimiru je pala Švedska 2:1, a golove su postigli Vlašić i Kramarić.

No, švedski mediji tvrde kako ih je glavni sudac dobro oštetio. U 51. minuti, pri vodstvu Hrvatske 1:0, napad Švedske poveo je Dejan Kuluševski, koji je probio lijevu stranu pored Darija Melnjaka. Slijedio je oštar prizemni centaršut ne peterac, a na loptu kreće Dejan Lovren. Međutim, Lovren je u padu nehotice rukom preusmjerio loptu u naručje Dominika Livakovića.

Škotski sudac John Beaton nije se oglasio. Na to su svi švedski igrači i njihov izbornik Janne Andersson poludjeli te burno tražili penal i to nekoliko minuta nakon spomenute situacije.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ LOVRENOVO NEKAŽNJENO IGRANJE RUKOM PRED GOLOM HRVATSKE.

Nakon utakmice pale su žestoke kritike na račun škotskog suca…