Svi su ga hvalili ali… Je li Kuipers oštetio Dinamo?

Hrvatski prvak, Dinamo, na žalost neće nastupati u elitnom europskom natjecanju, Ligi prvaka. Svoje će šanse tražiti u Europskoj ligi.

Kuipers nije bio na očekivanoj razini

Dinamo je bio jako blizu ulaska u Ligu prvaka jer je već u 8. minuti došao do vodstva od 1-0. Nažalost, u 63. minuti je nizozemski sudac Bjorn Kuipers svirao penal za Švicarce zbog duela u kojemu je Marin Leovac srušio Assalea. Po mnogima, bio je ovo prestrogi kriterij za kazneni udarac.

„Imamo pet sudaca, i ovi koji stoje na liniji ne vide da je to isprovocirano. Mislim da je čista lopta.“, kazao je trener Dinama Nenad Bjelica poslije utakmice.

Druga sporna situacija dogodila se neposredno prije drugog gola Young Boysa. Prije nego što su povukli kontru koja ih je dovela do Dinamovog gola, švicarski je igrač igrao rukom i to samo na nekoliko metara od glavnog suca.

Jeličić ispunio obećanje o vođenju emisije u čarapama, ali samo djelomično!