TKO UZIMA „KLEMPAVI PEHAR“? Poznati su polufinalni parovi Lige prvaka!

Nakon uzbudljivih dvoboja na završnom turniru u portugalskom Lisabonu, poznate su četiri najbolje ekipe Starog kontinenta. Nogometaši Paris Saint Germaina prvi su izborili polufinale velikim preokretom protiv Atalante u posljednjim minutama. Parižani su slavili 2:1 golovima Marquinhosa i Choupo Motinga, u poluzavršnici će se susresti protiv RB Leipziga.

Popularni Bikovi su kreirali malo iznenađenje kada su porazili madridski Atletico 2:1, bivši Dinamovac Dani Olmo te Tyler Adams zabili su za prolaz njemačke momčadi koju sjajno vodi mladi Julian Nagelsmann.

U fenomenalnoj večeri koja će se prepričavati još dugo vremena, Bayern je razbio Barcelonu 8:2 uz dva gola Coutinha i Mullera, u strijelce se upisao i naš Vatreni, Ivan Perišić. Mediji su dan nakon poraza slavili veličanstveni Bayern i pokopali nemoćnu Barcelonu.

Francuski Lyon je nakon Juventusa kreirao novu senzaciju, pao je još jedan velikan, Manchester City (3:1). Junak utakmice bio je Garcijin džoker s klupe Moussa Dembele koji je zabio dva pogotka, ušao je u igru tijekom 75. minute.

Prvi polufinalni dvoboj igra se 18. kolovoza od 21 sat, sastaju se RB Leipzig – PSG na stadionu Luz. Drugi polufinalni par 19. kolovoza čine Lyon – Bayern, dvoboj se igra također u 21:00, stadion Jose Alvalade.

Tko ide u finale Lige prvaka?

KAKVA ZVIJER: BRILJANTAN DRIBLING ALPHONSEA DAVIESA ZA PETI POGODAK BAYERNA!

SEZONA KARIJERE: Fenomenalni Lewandowski stigao do rekorda i velikog priznanja u Ligi prvaka!