VELIKE EMOCIJE: Jeste li ikad vidjeli ovakvo plakanje?

Juventus je jučer uspio prosuti vodstvo od 2:0 protiv Lazija, ali na kraju ipak to nije bila utakmica od neke važnosti. Ipak, na utakmici je bilo vrlo emotivno.

Juventus je na poluvrijeme otišao s prednošću od 2-0, golovima srpskog reprezentativca Dušana Vlahovića u 10. i AlvarA MoratE u 36. minuti. U drugom dijelu Lazio je uspio izjednačiti autogolom Alexa Sandre u 51. minuti i golom još jednog srpskog reprezentativca Sergeja Milinkovića Savića u petoj minuti sudačke nadoknade vremena.

Od dresa talijanskog velikana oprostio se Giorgio Chiellini, i to nakon dugih 17 godina. I dok se on oprostio na početku utakmice uz osmijeh, s druge strane oproštaj od navijača zaista teško je prihvatio Paulo Dybala.

Briznuo je u snažan plač, toliko da ga je suigrač Leonardo Bonucci došao zagrliti i pokazati mu kamo da ide. Dybala je neutješno plakao, ali na kraju se smirio i uspio napustiti teren. Dybala je za Juventus odigrao 291 utakmicu i zabio 115 golova. U Juventus je stigao iz Palerma 2015. godine. Talijani pišu da je njegova sljedeća destinacija Juventusov omraženi rival – Inter.

Podsjećamo, pregovori između Juventusa i Dybale prekinuti su još početkom godine kada je uprava Argentincu dala do znanja kako ne računaju na njega više. Dybala je tražio ogroman novac, a uprava se okrenula drugim opcijama.

ON BI “ZAPALIO” SPLIT KAO NIKO KRANJČAR: U HAJDUK DOLAZI JEDAN OD NAJBOLJIH NAPADAČA NA SVIJETU?