Hajdukov nogometaš Rokas Pukštas postigao je pogodak u pobjedi Sjedinjenih Američkih Država nad Novim Zelandom 4:0 u osmini finala U-20 Svjetskog prvenstva.

Pukštas je u 82. minuti glavom nakon ubačaja Brandana Craiga iz slobodnog udarca postavio konačnih 4:0.

Zanimljivo, Pukštasu je ovo bio prvi nastup na Svjetskom prvenstvu, a u igru je ušao svega tri minute prije nego što se upisao u strijelce. Podsjetimo, Hajduk isprva nije htio pustiti Pukštasa na SP, ali je naknadno dogovoreno da će se pridružiti u drugoj fazi natjecanja, nakon što odigra finale SuperSport Hrvatskog kupa.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PUKŠTASOV GOL.

Rokas je ove sezone u dresu Hajduka odigrao 26 utakmica u svim natjecanjima te je pritom postigao četiri gola uz tri asistencije.